KONST / Litografier / Färglitografi 11488686
nr 1148 8686
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Vasabron, Stockholm, signerad och numrerad 93/180, motivet: 40x52
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:04:38
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius